Odchudzanie schodkowe – Dominika

Nie każdy ma potrzebę od razu osiągnąć docelowy efekt. Jednym ze świetnych sposobów jest schudnięcie kilku kilogramów. Następnie utrzymanie wagi i dalsze odchudzanie.

Pamiętaj! Dieta dla Ciebie, nie Ty dla diety.

Dominika jest przykładem, jak odchudzanie może wpłynąć na motywację, poprawić zdrowie, kondycję i poziom szczęścia.

Efekty dietetyczne są paliwem do sukcesu! Nie tylko dla osoby, która to wypracowała, lecz także inspirują innych, którzy rozważają odchudzanie, bądź poprawę zdrowia. Zmiana jest możliwa i często o wiele łatwiejsza niż z początku może się wydawać.

Jeśli chcesz zacząć, ale nie wiesz od czego – zjedz owsiankę, bo odchudzanie zaczyna się w głowie, a to masz już za sobą!

Owsianka delikatesowa wg FoxFit

Wrażenia Dominiki ze współpracy z FoxFit:

„Cześć! Z tej strony Dominika – miłośniczka czekolady i złotego płynu bogów.. Aby zauważyć swoją nadwagę (prawie otyłość) zajęło mi dużo czasu, ale aby przywrócić swoje ciało do normy – rok. Początkowym celem było dojście do 60 kg, czyli zrzucenie tylko 7 kg. Z moimi nawykami żywieniowymi, weekendowymi fastfoodami, alkoholem oraz codziennymi słodyczami oraz zerową aktywnością fizyczną, na początku było ciężko. Tym bardziej, że przez początkowe miesiące efekty były znikome. Lecz przez 'monitoring’ Kacpra, motywowanie, zachęcanie do walki udało się! W tej chwili na wadzę spadłam 14 kg. Diety Kacpra to nie tylko pyszne i sycące posiłki, to nie tylko nierygorystyczna dieta (nie mam aż tak silnej woli, żeby zrezygnować z ciasteczka – co Kacper w 100% zaakceptował). Współpraca z Kacprem to przede wszystkim wsparcie i otucha do dalszej pracy. To dzięki temu odblokowałam się, poruszyłam podświadomość, że mogę, że dam radę! I wiecie co? Udało się! Nie uważam, że zajęło mi to mało czasu, mogło znacznie krócej, gdyby nie moje słabostki ale jestem z siebie dumna! Zmieniłam swoje żywienie (Kacper pokazał mi jak, co jeść, w jakich ilościach, kiedy…) i nie wyobrażam sobie nie ruszać się, żyć bez wydzielania endorfin!! Bardzo polecam współpracę z Kacprem! Sami zobaczcie efekty, a to jeszcze nie koniec…”

Obecnie Dominika wygląda nie do poznania!!

Odchudzanie przyniosło efekt, który utrzymuje się do dnia dzisiejszego!
Gratulacje!! 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.