Michał schudł ponad 17 kg!

Oto Michał (34 lata), który z moją pomocą postanowił pozbyć się zbędnego tłuszczu. Nigdy wcześniej nie korzystał z pomocy dietetyków, nie interesował się zdrowym odżywianiem, ani treningiem. Z tego powodu byliśmy w kontakcie praktycznie każdego dnia.
Bieżące modyfikowanie diety oraz treningu jest bardzo ważne, aby zoptymalizować osiągnięcie upragnionej sylwetki.

 

foxfit-opinie

Pierwsze zdjęcie prezentuje sylwetkę 87 kg, drugie 70 kg. Obecnie Michał waży jeszcze mniej, a jego poziom tkanki tłuszczowej wynosi ok. 10 %, co jest wynikiem bardzo dobrym.

Proces odchudzania trwał kilka miesięcy. Przebiegał konsekwentnie ok. 1kg na tydzień. Efekt widoczny na zdjęciach został osiągnięty przy pomocy diety, uwzględniającej zdrowe odżywianie oraz lekkiego treningu siłowego. Wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych zmieniło sposób patrzenia na zawartość talerza.

Żadnych wspomagaczy i magicznych spalaczy tłuszczu. Silna wola i organizacja pozwoliły poczuć się kilka lat młodziej.
Dodatkowymi atutami stosowania diety była poprawa odporności oraz kondycji, a także rezygnacja z grubszych imprez i jednocześnie psychiczny luz.

Aktualnie Michał przygotowuje się do budowania masy mięśniowej na podstawie dobrze rozplanowanego planu żywieniowego i treningu siłowego. Celem jest osiągnięcie sylwetki umięśnionej, ale bez nadmiernego otłuszczenia.

Efekty nie nastąpią wkrótce, ale na pewno będą spektakularne. Trzymajcie kciuki!